środa, 29 listopad 2017

(Od)Lot Osvalda
czyli dwa kolory - miłość

Jeżeli pragniecie, łakniecie i pożądacie pięknej, romantycznej, dobrzekończącej się historii do podzielenia, opowiedzenia i przeżycia z ludźmi mniejszymi to Lot Osvalda będzie idealnym odlotem dla Was. A jeżeli w dodatku macie frajdę z obcowania z nietuzinkową formą i formatem to trafiliście idealnie.

Historia Osvalda i jego skrzydlatego przyjaciela to opowieść dla ludzi mniejszych w każdym wieku. Jednych urzeknie historia opowiedziana na pierwszym planie, o tym jak dojrzały melonikowy (miłe skojarzenie z Profesorem Filutkiem) pan wyrusza w podróż, aby odnaleźć swojego „zaginionego” ptasiego przyjaciela. Opuszcza, w tym celu miejską dżunglę i trafia do prawdziwej – lwiej i kłączarskiej.

Innych urzeknie ilustratorska zabawa do tej historii. Czyli wyzwanie zilustrowania dwoma kolorami i kilkoma technikami całej przygody. Udane, smaczne i popełnione z olbrzymim rozmachem. Moment wejścia dżungli do mieszkania na pewno zrobi na Was wrażenie

Jeszcze inni będą pod wrażeniem formatu… i to dosłownie – to książka gigant ponad 330 mm, twarda okładka – a do tego w środku będziecie mieć jeszcze rozładunkową niespodziankę – której nie obejmiecie ramionami człowieka mniejszego.

A żeby nie zostawić ludzi większych w niedosycie i niepewności – to dla Was też jest radość dodatkowa Jest romantyzm miłości iście naiwnej, upragnionej i niedostrzeżonej – choć będącej cały czas na wyciągnięci ręki. Miłości – która dobrze się potoczy i skończy i która należy się każdemu bez względu na wiek i preferowane nakrycia głowy.

No i jeszcze jedno, dla nas ważne – mamy zaszczyt i przyjemność patronować tej książce na polskim rynku. A przecież wiecie, że polecamy tylko dobre książki dla ludzi mniejszych (i też dla Was).

na półeczce dla odrobinę większego i prawie dużego króliczka | duże grafiki | niewiele tekstu


(Od)Lot Osvalda

tekst | Baas Thomas
ilustracje | Baas Thomas
wydawca | Tadam
okładka | twarda, duża że hoho, a środek miękki i miły
rok wydania | 2017
liczba stron | 40
format | 36,2 x 27,5 cm

PRZEŚLIJ KOMENTARZ

Brak komentarzy.

Dozwolone typy plików: jpg, png, gif

Witamy napoleczce.pl Piszemy tutaj (tylko)o tym co nam się podoba i tylko o książkach dla dzieci.

Szukaj w tym blogu

Książka miesiąca

Moja Mama

Oglądacie najczęsciej

Moja Mama

CZYTAJ DALEJ

Oto jest ogród
czyli dziurawa książka

CZYTAJ DALEJ

Tęgi umysł
Tajemnice inteligencji

CZYTAJ DALEJ

Dołącz do nas na FB

Archiwum bloga


TOP