środa, 29 listopad 2017

(Od)Lot Osvalda
czyli dwa kolory - miłość

Jeżeli pragniecie, łakniecie i pożądacie pięknej, romantycznej, dobrzekończącej się historii do podzielenia, opowiedzenia i przeżycia z ludźmi mniejszymi to Lot Osvalda będzie idealnym odlotem dla Was. A jeżeli w dodatku macie frajdę z obcowania z nietuzinkową formą i formatem to trafiliście idealnie.

Historia Osvalda i jego skrzydlatego przyjaciela to opowieść dla ludzi mniejszych w każdym wieku. Jednych urzeknie historia opowiedziana na pierwszym planie, o tym jak dojrzały melonikowy (miłe skojarzenie z Profesorem Filutkiem) pan wyrusza w podróż, aby odnaleźć swojego „zaginionego” ptasiego przyjaciela. Opuszcza, w tym celu miejską dżunglę i trafia do prawdziwej – lwiej i kłączarskiej.

Innych urzeknie ilustratorska zabawa do tej historii. Czyli wyzwanie zilustrowania dwoma kolorami i kilkoma technikami całej przygody. Udane, smaczne i popełnione z olbrzymim rozmachem. Moment wejścia dżungli do mieszkania na pewno zrobi na Was wrażenie

Jeszcze inni będą pod wrażeniem formatu… i to dosłownie – to książka gigant ponad 330 mm, twarda okładka – a do tego w środku będziecie mieć jeszcze rozładunkową niespodziankę – której nie obejmiecie ramionami człowieka mniejszego.

A żeby nie zostawić ludzi większych w niedosycie i niepewności – to dla Was też jest radość dodatkowa Jest romantyzm miłości iście naiwnej, upragnionej i niedostrzeżonej – choć będącej cały czas na wyciągnięci ręki. Miłości – która dobrze się potoczy i skończy i która należy się każdemu bez względu na wiek i preferowane nakrycia głowy.

No i jeszcze jedno, dla nas ważne – mamy zaszczyt i przyjemność patronować tej książce na polskim rynku. A przecież wiecie, że polecamy tylko dobre książki dla ludzi mniejszych (i też dla Was).

na półeczce dla odrobinę większego i prawie dużego króliczka | duże grafiki | niewiele tekstu


(Od)Lot Osvalda

tekst | Baas Thomas
ilustracje | Baas Thomas
wydawca | Tadam
okładka | twarda, duża że hoho, a środek miękki i miły
rok wydania | 2017
liczba stron | 40
format | 36,2 x 27,5 cm

PRZEŚLIJ KOMENTARZ

Brak komentarzy.

Dozwolone typy plików: jpg, png, gif

Witamy napoleczce.pl Piszemy tutaj (tylko)o tym co nam się podoba i tylko o książkach dla ludzi mniejszych.

Szukaj w tym blogu

Książka miesiąca

Poznaj Pettsona i Findusa
czyli naleśniki po szwedzku

Oglądacie najczęsciej

Chrum, chrum Bolusiu!
czyli bracie, gdzie… wpadłeś

CZYTAJ DALEJ

Złodziej kury
czyli schematom wbrew i na przekór

CZYTAJ DALEJ

Wrzesień 2018
polecenia od przyjaciół literowych

CZYTAJ DALEJ

Dołącz do nas na FB

Archiwum bloga


TOP